Na vrh

Šolski center Postojna

Telefon IB: 05 711 11 00

Telefon PO: 081 601 681/682/623

V stolpcu razrednik/miza pomeni oznaka M1,M2 ali M3 mizo, pri kateri bo učitelj opravljal govorilne ure.

Govorilne ure bodo potekale v prostoru poleg šolskega kluba, od 9.10. 2017 do 31. 5. 2018.

GOVORILNE URE

1x tedensko

KONZULTACIJE

1x/mesečno

UČITELJ Razrednik/Miza Dan Od – do Dan Od - do
Aleksić Tscherkassky Jadran     M1 Četrtek 12.15 – 13.00 Po dogovoru
Anzeljc Rajko                             2.E/ M1 Torek 9.10 – 9.55 Po dogovoru
Ažnik Tjaša M1 Torek 8.20 – 9.05 Po dogovoru
Babič Petrič Jolanda                   M1 Torek 11.25 – 12.10 Torek 11.25 – 12.10
Bajc Simona                               M1 Petek 9.10 – 9.35 Petek 9.10 – 9.35
Bajec Cvetka M1 Četrtek 9.10 – 9.55 Po dogovoru
Bajt Rado                                    Bol. odsotnost / / / /
Barbiš Ado                                   3.F/M1 Sreda 10.00 – 10.45 Sreda 10.35 – 11.20
Božič Eneja                                3.E/M1 Ponedeljek 9.10 – 9. 55 Ponedeljek 9.10 – 9.55
Brne Gorazd                               IB V IB V IB  V IB V IB
Cunja Boris                                1.F/M1 Sreda 8.20 – 9.05 Sreda 8.20 – 9.05
Čugura Majda                             M1 Sreda 11.25 -12.10 Četrtek 12.15- 13.00
Dekleva Barbara IB V IB V IB V IB V IB
Djordjević Predrag                     4.H/M2 Četrtek 9.10 – 9.55 Četrtek 10.00 – 10.30
Drobnič Anton                           041 515 273 Ponedeljek 11.25 -12.10 Ponedeljek 11.25 – 12.10
Ekar Jernej M1 Ponedeljek 12.15 – 13.00 Sreda 8.20 – 9.05
Fajdiga Ivan                               M3 Četrtek 9.10 - 9.55 Po dogovoru
Fajdiga Janja                              1.J/M1 Petek 11.25 – 12.10 Ponedeljek 8.20 – 9.05
Gabriel Marinka                         1.A/M2 Ponedeljek 9.10 – 9.55 Petek 10.00 – 10.45
Gerželj Alenka                           M2 Torek 8.20 – 9.05 Torek 8.20 – 9.55
Gombač Erika 1.A/IB V IB V IB V IB V IB
Gospodarič Katarina                  M3 Ponedeljek 9.10 – 9.55 Ponedeljek 9.10 - 9.55
Habič Mojca                              M2 Petek 9.10 – 9.55 Po dogovoru
Harmel Aleš                               / / / /
Horvat Danijela 2.B/M3 Torek 8.20 – 9.05 Torek 10.00-10.45
Jenček Ocepek Mojca                2.H/M1 Četrtek 11.25 -12.10 Četrtek 12.15 -13.00
Jelušič Gorazd 2.J/M2 Torek 9.10 – 9.50 Po dogovoru
Jurca Peter                                  M1 Ponedeljek 9.10 – 9.55 Ponedeljek 9.10 – 9.55
Kafol Mateja                             4.M/M1 Sreda 9.10 – 9.55 Petek 9.10 - 9.55
Kaluža Miran M2 Petek 11.25 – 12.10
Keš Dolores 081601657 Torek 13.55 – 14.40 Torek 13.55 – 14.40
Klemenc Martina         SGLŠ           (05)8501020 četrtek 11.25 – 12.00 Po dogovoru Sreda/petek
Kocjančič Tomazin Ana
Koren Valenčič Katja                 2.A/M3 Petek 9.10 – 9.55 Petek 9.10 -9.55
Kramar Leban Jasna                   5.M/M1 Ponedeljek 10.00 – 10.45 Po dogovoru
Krašna Branko                                1.E/M2 Ponedeljek 10.00 – 10.45 Ponedeljek 10.00 – 10.45
Krebelj Dejan M3 Torek 9.10 – 9.55 Po dogovoru
Kresevič Bajec Klara                  M3 Ponedeljek 9.10 – 9.55 Po dogovoru
Kristan Boris M1 Sreda 10.35 – 11.20 Po dogovoru
Kristan Eva                                M1 Ponedeljek 8.20 – 9.05 Ponedeljek 8.20 – 9.05
Leskovec Ana                             081601659 Petek 9.10 - 9.55
/ /
Likar Žarko M2 Torek 8.20 – 9.05 Torek 8.20 – 9.05
Logar Klavdij 4.A/IB V IB V IB V IB V IB
Logar Morano Teja                    M3 Petek 11.25 – 12.10 Petek 11.25 – 12.10
Majdič Rok M2 Torek 12.15 – 13.00 Po dogovoru
Marin Martina                            3.S/M2 Sreda 10.00 – 10.45 Po dogovoru
Marolt Mirjana                           M1 Četrtek 8.20 – 9.05 Po dogovoru
Masterl Aleš                               3.H/M1 Torek 8.20 – 9.05 Po dogovoru
Medvedec Damijana                                   M1 Ponedeljek 10.00 – 10.45 Po dogovoru
Milavec Roman                            Bol.odsotnost
Milavec Vlasta                           1.B/M1 Torek 9.10 – 9.55 Po dogovoru
Mislej Danijel                             M1 Torek 12.10 – 12.20 Torek 12.10 – 12.20
Mlakar Lidija                                 M1 Sreda 12.15 – 13.20 Po dogovoru
Nahtigal Franci IB V IB V IB V IB V IB
Oberstar Marja 2.A/IB V IB V IB V IB V IB
Počkaj Vladimir                                           M1 Petek 9.10 - 9.55
Počkar Mirjam                           081601658 Ponedeljek 10.00 – 10.45 Četrtek 12.15 – 13.00
Popit Tatjana                              4.B/M2 Sreda 11.25 – 12.10 Po dogovoru
Radivojevič Mirjam Porod. odsot. / / / /
Rebec Hreščak Mateja               3.A/M1 Četrtek 9.10 – 9.55 Četrtek 9.10 – 9.55
Režek Darko                              2.F/M2 Ponedeljek 8.20 – 9.05 Ponedeljek 8.20 - 9.05
Rojc Tamara Bol. odsotnost / / / /
Rosina Simonič Bojana 3.A/IB Petek 9.40 – 10.25 Petek 11.40 – 12.25
Rupar Stanislav                          M3 Ponedeljek 10.00 – 10.45 Ponedeljek 10.00 – 10.45
Simčič Martin 4.R/IB V IB V IB V IB V IB
Sitar Dolores 2.R/IB V IB V IB V IB V IB
Stražišar Mihaela                        M2 Četrtek 9.10 – 9.55 1. torek v mes. 12.15 – 13.00
Strmečki Kapel Erika                 4.S/M2 Torek 11.25 – 12.10 Po dogovoru
Škrlj Počkaj Sonja                            4.A/M1 Petek 10.00 – 10.45 Po dogovoru
Štajnrajh Romana                       1.R/IB Petek 10.00 – 10.45 Po dogovoru
Tiringer Koračin Andreja           1.S/M1 Petek 8.20 – 9.05 Po dogovoru
Tomaduz Dora        081601658 Četrtek 8.20 – 9.05 Po dogovoru
Tornič Kajetana                          M1 Ponedeljek 10.00 – 10.45 Po dogovoru
Trebec Nada                               M2 Petek 8.20 – 9.05 Po dogovoru
Turk Uroš                                   2.S/M3 Petek 10.00 – 10.45 1. petek v mes. 7.30 – 8.15
Valenčič Rudi                             1.H/zbornica Četrtek 13.10 – 14.00 Petek 13.00 – 13.45
Vodopivec Alenka                      3.B/M2 Sreda 9.10 – 9.55 Sreda 9.10 – 9.55
Zbačnik Vinko 3.R/IB V IB
Žagar Cvetka                              M3 Sreda 9.10 – 9.55 Sreda 9.10 – 9.55
Žužek Andreja M2 Sreda 8.20 – 9.05 Sreda 8.20 – 9.05

ŠOLSKI CENTER POSTOJNA 

Cesta v Staro vas 2

Postojna 6230

Telefon: (081) 601 650

Fax: (05) 726-21-46

E-pošta: info@scpo.si

Matična št.: 5086957
Davčna št.: 17067006
Transakcijski račun: 01100 - 6030704112

Copyright © 2017 Šolski center Postojna Pravice pridržane.